Havlíková Zuzana IMG_4487

Ing. Zuzana Růžičková
Vrchní sestra a Manager kliniky

Studovala na Střední odborné škole veterinární a zemědělské v Českých Budějovicích. V roce 2010 získala bakalářský titul na České zemědělské univerzitě v Praze, obor Speciální chovy. V roce 2013 získala inženýrský titul na České zemědělské univerzitě v Praze, obor Zájmové chovy.

Bojtarová Zuzana

Zuzana Bojtarová
Veterinární asistentka

Od 5/2014-8/2015 pracovala jako recepční a veterinární sestra na veterinární klinice Zvířecí doktor. Je členem Asociace veterinárních sester. Absolvovala kurz stříhání psů a od září 2015 stříhá pravidelně na Veterinární klinice Delta- Řepy.

IMG_4115

Bc. Ivana Bečvářová 
Veterinární asistentka

Vystudovala střední školu zaměřenou na chov cizokrajných zvířat­. V současné době studuje Českou zemědělskou univerzitu v Praze, Obor: Speciální­ chovy.

Eliška

Ing. Eliška Havlová 
Veterinární asistentka

Vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, kde v roce 2009 získala bakalářský titul v oboru Kynologie a v roce 2015 získala inženýrský titul v oboru Výživa a dietetika zvířat.

Domča

Ing. Dominika Zabranská  
Veterinární asistentka

Vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, kde získala bakalářský titul v oboru Speciální chovy a v roce 2018 získala inženýrský titul v oboru Zájmové chovy.

3

Bc. Pavla Nebesová
Veterinární asistentka

Vystudovala Českou zemědělskou univerzitu v Praze, kde získala bakalářský titul v oboru Speciální chovy.