MVDr. Růžička

MVDr. Michael Růžička
Veterinární lékař a majitel kliniky

V roce 2005 promován na Fakultě veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické univerzity Brno. Po dobu studia praxe na univerzitní klinice a ve veterinární ordinaci MVDr. Kubečka v Praze. Od roku 2005 zaměstnán na Veterinární klinice Anděl v Praze a Berouně. V roce 2007 tříměsíční stáž u MVDr. Hnízda, Animal Clinic Praha. Od roku 2007 zaměstnán na Veterinární klinice Panda v Praze. V roce 2009 zakládá Veterinární kliniku Delta MVDr. Michael Růžička, s. r. o.

IMG_8667

MVDr. Lenka Chylíková (ordinuje pouze klinika Řepy)
Veterinární lékař

Od 1.9.2018 pouze jako externí pracovník.

Více na: www.veselaveterina.cz

kontakt: lenka@veselaveterina.cz

IMG_2144

MVDr.Alžběta Sušovská 
Veterinární lékař

Je absolventkou Veterinárního lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Během svého studia absolvovala praxi u velkých i malých zvířat jak v České republice u MVDr. Sušovského, tak na Slovensku u MVDr. Slovákové. Během studia pracovala na získaní teoretických a praktických znalostí a účastnila se veterinárních seminářů. V červenci 2017 doplnila tým Veterinární kliniky Delty se zaměřením na interní medicínu psů a koček. Volný čas tráví nejraději v přírodě se svým křížencem Charliem.

IMG_9353C

MVDr.Lenka Horáková 
Veterinární lékař

Studovala na Veterinární a farmaceutické univerzitě Brno Fakultu veterinárního lékařství. V době studií absolvovala praxi ve Veterinárním zařízení Postoloprty a na Klinice chorob psů a koček na VFU Brno. Během studia se účastnila řady veterinárních kongresů a seminářů. Věnuje se chovu moskevského strážního psa. Mezi její zájmy, vedle veterinární medicíny, patří běh, cestování, a hlavně tři fenky MSP Annie, Bella a Daphne.