MVDr. Růžička

MVDr. Michael Růžička
Veterinární lékař a majitel kliniky

V roce 2005 promován na Fakultě veterinárního lékařství Veterinární a farmaceutické univerzity Brno. Po dobu studia praxe na univerzitní klinice a ve veterinární ordinaci MVDr. Kubečka v Praze. Od roku 2005 zaměstnán na Veterinární klinice Anděl v Praze a Berouně. V roce 2007 tříměsíční stáž u MVDr. Hnízda, Animal Clinic Praha. Od roku 2007 zaměstnán na Veterinární klinice Panda v Praze. V roce 2009 zakládá Veterinární kliniku Delta MVDr. Michael Růžička, s. r. o.

Polish_20200820_185200224

MVDr. Alžběta Sušovská (mateřská dovolená)
Veterinární lékař  

Je absolventkou Veterinárního lékařství na Veterinární a farmaceutické univerzitě v Brně. Během svého studia absolvovala praxi u velkých i malých zvířat jak v České republice u MVDr. Sušovského, tak na Slovensku u MVDr. Slovákové. Během studia pracovala na získaní teoretických a praktických znalostí a účastnila se veterinárních seminářů. V červenci 2017 doplnila tým Veterinární kliniky Delty se zaměřením na interní medicínu psů a koček. Volný čas tráví nejraději v přírodě se svým křížencem Charliem.

Polish_20230927_163831869

MVDr. Kristýna Všetečková 
Veterinární lékař

Vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Během studia absolvovala praxi na Veterinární klinice ABClinic (Brno) a Sova-VET (Dvůr Králové nad Labem). Od roku 2018 působila na referenčním pracovišti Vetmed (Ostrava) Na této klinice pracovala především na pozici internisty – koček, psů, malých savců. Jejím zaměřením je kardiologie/internista.

Kromě lásky ke zvířatům všeho druhu, patří mezi její zájmy zejména tanec, sport a turistika.

Polish_20200908_232151718

MVDr. Klára Sommerová – (mateřská dovolená)
Veterinární lékař

Vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Během studia získala praxi ve Veterinární nemocnici Aesculap v Pardubicích, dále na klinice Jaggy Brno, Animal Clinic v Praze a také na zahraniční klinice v Sydney. Od roku 2018 působila na klinice v Pardubicích se zaměřením na onemocnění psů, koček a drobných savců.

D

MVDr. Stanislav Zbořil 
Veterinární lékař

Vystudoval Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Během studia získal praxi u velkých i malých zvířat na univerzitní klinice a v ordinaci Langr Vet s.r.o. Při studiu nabýval teoretické i praktické znalosti v rámci veterinárních seminářů a kongresů. V roce 2016 absolvoval kurz Dornova metoda pro zvířata.

Bára

MVDr. Barbora Umlášková 
Veterinární lékař

Je absolventkou Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně. Během svého studia získávala zkušenosti v medicíně malých zvířat na ABClinic v Brně a dále v rámci soukromé praxe. Během studia absolvovala program ERASMUS + na klinice přežvýkavců Univerzity veterinární medicíny ve Vídni. Od roku 2016 se souběžně věnovala soukromé praxi a práci ve veterinární ordinaci v Rousínově. V roce 2019 jí během pracovní stáže byla nabídnuta smlouva na Anicura Falu Animal Clinic ve Švédsku.

MVDr. Markéta Škrancová  
Veterinární lékař

Vystudovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně. Během svého studia i po promoci absolvovala praxi u velkých i malých zvířat u MVDr. Burského v Hodoníně.
Po absolutoriu na VFU pracovala ve smíšené praxi u MVDr. Dvořáka v Tišnově, kde získávala praktické zkušenosti v oblasti velkých a malých zvířat. Následně pracovala na referenční klinice Lískovka ve Frýdku-Místku pod vedením MVDr. Jakuba Nowaka. Zde prohlubovala teoretické i praktické dovednosti v oblasti medicíny malých i drobných zvířat.
Od října 2023 je součástí týmu Veterinární kliniky Delta se zaměřením na medicínu psů a koček.

MVDr. Šárka Somerlíková 
Veterinární lékař

Vystudovala Veterinární univerzitu v Brně, obor Veterinární lékařství. Během studia získala praxi na veterinární klinice Jaggy Brno a Animed Brno. Dále také absolvovala praxi zaměřenou na hlodavce a drobné savce na veterinární klinice Jekl & Hauptman. Již během studií se účastnila veterinárních seminářů a kongresů, které rozšířily její znalosti a dovednosti.