Jak nás najdete?

Autem:

GPS souřadnice Loc: 50°5’26.489″N, 14°18’31.822″E
Parkování je možné v blízkém okolí kliniky, zvláště snadné je na parkovištích po obou stranách Vlastiny ulice, dále pak na konci ulice Ciolkovského a v ulici Pod cihelnou.

Z Břevnova, Vypichu, Malého Břevnova, Bílé Hory po Patočkově, Bělohorské a Karlovarské silnici z které odbočíte do ulice Drnovská, kterou pokračujete stále rovně. Po překonání železničního přejezdu odbočíte druhou odbočku vpravo do ulice Vlastina, kde po ujetí přibližně 350 m uvidíte po levé straně obchodní centrum se sídlem kliniky. V těchto místech i bez problémů zaparkujete.

Z Vypichu a Petřin ulicí Libockou (vedoucí podél Obory Hvězda) směrem do Liboce, kde se na křižovatce s ulicí Evropskou dáte doleva. Přibližně po 200 metrech z Evropské ulice odbočíte opět doleva do ulice Vlastina, kterou budete pokračovat stále rovně. Po ujetí přibližně 800 m uvidíte po pravé straně obchodní centrum se sídlem kliniky. V těchto místech i bez problémů zaparkujete.

Ze Stodůlek a Řep ulicí Jeremiášovou a Slánskou, z které za Hornbachem odbočíte vlevo na Karlovarskou silnici z které následně odbočíte vpravo do ulice Drnovská, kterou pokračujete stále rovně. Po překonání železničního přejezdu odbočíte druhou odbočku vpravo do ulice Vlastina, kde po ujetí přibližně 350 m uvidíte po levé straně obchodní centrum se sídlem kliniky. V těchto místech i bez problémů zaparkujete.

Z Dejvic, Hanspaulky a Červeného vrchu
Evropskou ulicí směr letiště Ruzyně. V úrovni Divoké Šárky minete po pravé straně Mc Donald a po 200 metrech odbočíte z Evropské ulice doleva do ulice Vlastina, kterou budete pokračovat stále rovně. Po ujetí přibližně 800 m uvidíte po pravé straně obchodní centrum se sídlem kliniky. V těchto místech i bez problémů zaparkujete.

Z Barandova a z lokalit západně od Prahy doporučuji využít Pražský okruh (R1) směr letiště Ruzyně. Z Pražského okruhu (R1) odbočíte na exitu 28 (Ruzyně) doprava a následně opět doprava (směr Ruzyně) do ulice Drnovská, kterou pokračujete stále rovně. Z Drnovské ulice odbočíte druhou odbočku vlevo do ulice Vlastina, kde po ujetí přibližně 350 m uvidíte po levé straně obchodní centrum se sídlem kliniky. V těchto místech i bez problémů zaparkujete.

Z lokalit severně od Prahy, Kladna a Ruzyňského letiště
doporučuji využít rychlostní komunikaci R7 směr Praha. Z které odbočíte doprava přibližně 2 km za letištěm na exitu 28 (Ruzyně). Následně odbočíte opět doprava (směr Ruzyně) do ulice Drnovská, kterou pokračujete stále rovně. Z Drnovské ulice odbočíte druhou odbočku vlevo do ulice Vlastina, kde po ujetí přibližně 350 m uvidíte po levé straně obchodní centrum se sídlem kliniky. V těchto místech i bez problémů zaparkujete.


Hromadná doprava:


Vzhledem k prodloužení trasy metra A a současné změně autobusových linek, se spojení k nám výrazně zjednodušilo! Na druhou stranu, Dopravní podnik avizuje ještě některé další změny v dopravě, proto doporučujeme si vždy raději ověřit aktuální informace na: www.dpp.cz (vyhledání spojení).

Bus 108, 142, 191, 510 zastávka Sídliště Na Dědině.
Od zastávky je klinika vzdálena přibližně 50 metrů.

Z Bílé hory, Jivin, Ruzyně (Ruzyňská škola, Staré náměstí), Nádraží Ruzyně
autobusem č. 108 směr (Větrník) Poliklinika Petřiny, do zastávky Sídliště Na Dědině.

Z Jivin, Ruzyně – Starého náměstí, Nádraží Ruzyně
autobusem č. 142 směr Nádraží Veleslavín (Nové Vokovice), do zastávky Sídliště Na Dědině.

Z Petřin, Liboce, Ruzyně (Staré náměstí, Ruzyňská škola), U Prioru, Brodecké
autobusem č. 108 směr Bílá hora, do zastávky Sídliště Na Dědině.

Z Divoké Šárky
autobusem č. 108 směr Bílá hora, do zastávky Sídliště Na Dědině.
autobusem č. 142 směr Nové Butovice, do zastávky Sídliště Na Dědině.
autobusem č. 191 směr Letiště, do zastávky Sídliště Na Dědině.

Z Vokovic, Nádraží Veleslavín, Divoké Šárky
autobusem č. 142 směr Nové Butovice, do zastávky Sídliště Na Dědině.

Z Nových Butovic, Malé Ohrady, Velké Ohrady, Luk, Stodůlek, Řep, Jivin, Ruzyně – Starého náměstí, Nádraží Ruzyně
autobusem č. 142 směr Nádraží Veleslavín (Nové Vokovice), do zastávky Sídliště Na Dědině.

Ze Smíchova, Strahova, Ladronky, Vypichu, Petřin, Liboce, Divoké Šárky
autobusem č. 191 směr Letiště, do zastávky Sídliště Na Dědině.

Z letiště, Na Padesátníku a Dlouhé míle
autobusem č. 191 směr Na Knížecí, do zastávky Sídliště Na Dědině.
autobusem č. 108 směr Bílá hora, do zastávky Sídliště Na Dědině.

Z Dejvic, Červeného Vrchu
nejprve metrem Metro Trasa A do stanice Nádraží Veleslavín, následně autobusem – viz výše.
nebo tramvajemi Tram č. 20, 26 do zastávky Divoká Šárka, následně autobusem – viz výše.

Veterinární klinika Delta