• 16 BŘE 20

  Provoz nepřerušen- Koronavirové opatření

  PROVOZ KLINIKY NEOMEZEN!

  Z DŮVODU KORONAVIROVÉ INFEKCE ZAVÁDÍME OD 16.3.2020 DO ODVOLÁNÍ TYTO OPATŘENÍ

  PROSÍME KLIENTY O DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO PRAVIDEL:

  1. Preferujeme objednané klienty!!! Pokud to půjde, prosíme klienty o telefonickou informaci, že se chystají kliniku navštívit. Jedná se o eliminování většího počtu klientů v čekárně ve stejnou dobu. Doporučené množství je max 5lidí a dodržování min.1m odstup.

  2. Klienty, kteří jsou v nařízené karanténě žádáme, aby kliniku nenavštěvovali, nebudou ošetřeni. S jejich zvířetem může přijít odpovědný zástupce, který zvíře doprovodí na kliniku k ošetření.

  3. Vyhrazujeme si právo odmítnout ošetření zvířete, které bude doprovázet osoba, která vykazuje zjevné příznaky respiračního onemocnění.

  4. Přednostně budou objednáváni akutní pacienti s neodkladnou péči

  5. Konzultaci, zda se jedná o neodkladnou návštěvu, Vám rádi sdělíme po telefonické domluvě.

  6. Do prostoru kliniky může se zvířetem vstupovat pouze jedna osoba. Ostatní doprovod musí vyčkat před budovou.

  7. Pokud jste objednání nebo musíte navštívit naši kliniku a budete si přát počkat na ošetření v prostoru před klinikou nebo v autě, je nutné tuto informaci předat personálu kliniky.

  8. Personál Vás může vyzvat k použití ochranné roušky. V tomto případě je nezbytné roušku nasadit před vstupem do prostor kliniky.

  9. Prosíme o zvýšené dodržování hygienických pravidel a užívání dezinfekce.

  10. Prostory kliniky včetně klik, stolů, židlí atd. jsou pravidelně dezinfikovány a to jak chemickými dezinfekcemi, tak dezinfekcí parou.

  Chráníme Vaše i Naše zdraví. Děkujeme za pochopení, celý Tým Veterinární kliniky Delta